hummel Logo 160

Forza logo za Sport Life

skolo logo fb

logo-kmg

LIVESCORE.in
OFF

logo-live-scores1

Раул: Веќе ми звонат шпанските новинари! (ВИДЕО)

25887537558 7579ddf431 z

„Од синоќа многу шпански новинари почнаа да ми се јавуваат и да ме прашуваат за македонската репрезентација.

Јас, да бидам искрен, не сум видел ништо од трите натпревари на шпанската селекција, но знам дека се работи за најдобрите светски ракометари, играат долго време заедно и нималку не е лесно да се игра против нив", рече Гонзалез.

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video