hummel Logo 160

Forza logo za Sport Life

skolo logo fb

logo-kmg

LIVESCORE.in
OFF

logo-live-scores1

Лазаров: „Наумче е победник и ќе го победи и ова„

6FD117ADA5847943BA725B569C260585

Во краткиот телефонски разговор за „Утрински весник„ капитенот на македонската ракометна репрезентација, Кирил Лазаров видно шокиран зборуваше за тешката повреда на Наумче Мојсоски и веднаш му понудил да се оперира во Барселона „Го гледав натпреварот и цела ноќ не можев да заспијам. На најголемиот непријател не би му го посакал тоа што му се случи на Наумче.

Повеќе...