hummel Logo 160

Forza logo za Sport Life

skolo logo fb

logo-kmg

LIVESCORE.in
OFF

Среќни новогодишни и божиќни празници!

Happy-New-Year-2020

Официјалната веб страница на Кирил Лазаров на сите вљубеници во спортот и сите читатели на оваа веб страница им ги честита новогодишните и божиќните празници, со желба за добро здравје и успех во сите сфери на животот, посебно во спортот.

 

Среќна и бериќетна 2020 година во која пред нас се нови спортски предизвици, пред се во светот на ракометот