evroins

logo-kmg

hummel Logo 160 

signiori

LIVESCORE.in
OFF

ВИДЕО: Кире Лазаров те поканува на камп: Седум дена тренинг и дружење со капитенот

KL-1

Најдобриот македонски спортист, Кирил Лазаров, со видео покана до идните македонски ракометари за седум дена тренинг и дружење на неговиот, трет по ред, ракометен камп кој од 20 јуни до 2 јули 2017 година ќе се одржи во прекрасниот Охрид.

KL-2

Официјално најдобриот десен бек во светот, со своето ракометно и животно искуство има што да им покаже на најмладите македонски ракометари, кои ќе уживаат во седум дена тренинг, едукација и дружење со момчиња и девојчиња од целиот свет, тренирајќи под будното око на неговиот стручен тим составен од најдобрите македонски тренерски и играчки имиња, надополнети со тренерски и играчки гости од странство.

 

 

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video