hummel Logo 160

Forza logo za Sport Life

skolo logo fb

logo-kmg

LIVESCORE.in
OFF

logo-live-scores1

ВИДЕО: Битолските навивачи од автомобил на трибини

calic foto

Четворицата битолчани кои со посредство на официјалната веб страна на Кирил Лазаров и „Пелистерка„ добија билети и дресови од нашиот капитен, по скоро два дена возење и одмор низ половина Европа пристигнаа во Севиља денес во утринските часови. Имаа кратко време за одмор и сместување, а потоа обоени во црвено-жолто на трибините во „Павиљон Сан Пабло„ ја бодреа нашата селекција. Еве ја нивната приказна долга 3700 километри.

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video