hummel Logo 160

Forza logo za Sport Life

skolo logo fb

logo-kmg

LIVESCORE.in
OFF

logo-live-scores1

Стоилов: Не сакам кога не обележуваат како фаворити ( ВИДЕО)

39747016451 c9f0c32cd5 z

„Не сакам ситуации, кога не издвојуваат како фаворити. Нека биде како и досега, чекор по чекор. Не смееме да летаме, туку да продолжиме со борбена и квалитетна игра.

Следува Шпанија, ракометна велесила. Јас не сум ги гледал, но сигурен сум дека Раул ги знае до детали, се надевам дека добро ќе ни подготви тактика и ќе прикажеме уште една добра партија на шампионатот", вели Стоилов.

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video