hummel Logo 160

Forza logo za Sport Life

skolo logo fb

logo-kmg

LIVESCORE.in
OFF

logo-live-scores1

ФОТО: Репрезентативците утрово заминаа за Вараждин

25887536978 fd1eaa0581 z

Утрово од 11.30 часот македонската репрезентација замина за Вараждин, каде до следниот четврток ќе остане до крајот на главната групна фаза на Европското првенство.

Лазаров, Миркуловски, Стоилов и колегите попладнево предвидено е да тренираат, но најверојатно тоа ќе го сторат во малата сала во хотелскиот комплекс, а утре првпат ќе ја почувствуваат салата во Вараждин.

25887537208 5b08110d27 z

25887537918 10874d85ac z