hummel Logo 160

skolo logo fb

OFF

2WIN.MK-page-001

Митревски: Да продолжиме да ја играме нашата игра (ВИДЕО)

39658444302 928d437d11 o

Голманот на македонската репрезентација Никола Митревски имаше одличен настап на дуелот против Словенија, а очекува такво сценарио и против Црна Гора. Голманот на Доброгеа Суд минува низ одлична сезона и резултатите се гледаат во континуитет.

Погледнете ја комплетната изјава на Николче Митревски;

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video

Македонија утрово тренираше во „Арена", а вечерва ќе се соочи со Црна Гора од 20.30 часот.

Share